• Future Energy Summit

  Future Energy Summit

  Start-upy w energetyce

  Celem projektu jest stworzenie miejsca, w którym innowacyjne start-upy działające w obrębie sektora energetycznego będą miały możliwość zaprezentowania swoich pomysłów przed potencjalnymi inwestorami oraz partnerami. Wierzymy, że współpraca z ambitnymi studentami z czołowych uczelni w kraju jest szansą na rozwój zarówno dla studentów, jak i start-upów, dlatego pragniemy połączyć te dwa środowiska.
  Ponadto, w skład wydarzenia wchodzi seria warsztatów przeprowadzonych przez czołowe firmy z sektora energetycznego. Uważamy, że w dzisiejszych czasach trudno jest nauczyć się praktycznych umiejętności przed rozpoczęciem pierwszych praktyk. Warsztaty te mają na celu nauczyć studentów podstawowych umiejętności potrzebnych do pracy związanej z energetyką.

  More Info

 • Energy Week

  Energy Week

  Become a geek with Energy Week

  Jeśli interesujesz się energetyką albo po prostu chciałbyś dowiedzieć się czegoś ciekawego, koniecznie musisz wziąć w nim udział! W tym roku skupimy się między innymi na tematyce szeroko pojętej gospodarki niskoemisyjnej.
  Partnerami tegorocznej edycji są m.in. PSG, Engie, PwC, Siemens, PGNiG Termika, Towarowa Giełda Energii, Ministerstwo Energii czy Komisja Europejska.
  Energy Week to przede wszystkim cykl warsztatów, podczas których zostaną poruszone tematy techniczne, ekonomiczne oraz prawne. Jest to świetna okazja do zdobycia praktycznej wiedzy, a nasi prelegenci zadbają o wysoki poziom merytoryczny wydarzenia.

  More Info