Kadencja 2022/2023

Zarząd SKNE w roku akademickim 2022/2023

Przewodniczący Koła: Kacper Jabłoński
Naładowany energetycznie do szerzenia wiedzy i rozpoczynania dyskusji na kontrowersyjne tematy z pogranicza energetyki, biznesu i lifestyle'u. W sezonie zimowym zaangażowany w narciarskie szaleństwa, w sezonie letnim nie odpuści żadnej potyczki siatkarskiej. Całorocznie oddany nowinkom technicznym Formuły 1, a przede wszystkim organizacji pracy i integracji naszego Koła. Skończyłem studia inżynierskie na kierunku Energetyka na Politechnice Warszawskiej i przyszedł czas na zmianę perspektywy patrzenia na sektor energetyki z odniesienia studenta SGH. Uważam, że dobre zarządzanie organizacją studencką opiera się zarówno na solidnej pracy, jak i na kreatywnej rozrywce, której nigdy nie jest za dużo. Jestem pewien, że wraz ze wspaniałymi członkami naszego Koła stworzymy wyjątkowe, ciekawe projekty, które przybliżą zawiłości zagadnień energetycznych i zwiększą odpowiedzialność ludzką w zrównoważonym zarządzaniu energią.  

Przewodniczący ds. Merytoryki: Maciej Parmee 
Studiuję energetykę na Wydziale MEil Politechniki Warszawskiej. Od paru lat interesuję się tematami z nią związanymi, a w szczególności ciepłownictwem. Oprócz tego lubię podróże, amatorską ornitologię i koty. 

Przewodnicząca ds. Fundraisingu: Gabriela Bundyra
Studiuję na kierunku finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej. W Kole angażuję się w organizację licznych projektów oraz jestem koordynatorką projektu Magazyn Energii. Wolny czas lubię spędzać aktywnie, interesuję się także nowinkami technologicznymi w energetyce, filozofią oraz ogrodnictwem. 

Przewodnicząca ds. Strategii i Rozwoju: Karolina Tataj
Do SKNE dołączyłam przypadkiem, na początku studiów, jednak jest to jedyne Koło w którym zostałam na dłużej. Bardzo lubię podróżować, odkrywać nowe miejsca, ale też rozmawiać z innymi o ich doświadczeniach z podróży. Moją ulubioną pamiątką są zdjęcia, a szczególną miłością darzę czarno-białą fotografię analogową. 

Przewodnicząca ds. Administracji: Izabela Szpyrka
Persona łącząca w sobie cechy zarówno hedonisty, jak i perfekcjonisty. Silna i niezależna - samodzielnie naprawi przeciekający kran i wymieni koło w samochodzie. Mistrzyni matematyki ze słabością do procentów. Jestem studentką trzeciego roku na kierunku MIESI - gotową na rozmowy zarówno na temat specyfikacji modelu ekonometrycznego czy też poezji. Na pierwszym miejscu stawiam staranne przygotowanie planu działania i dobrą organizację, a wszelkie wielostronnicowe regulaminy czy zawiłe procedury nie są mi straszne. Prywatnie uważam się za pasjonatkę tańca, ukulele, górskich wędrówek, jazdy na rolkach i kultury hiszpańskiej. 

Przewodniczący ds. HR: Marcin Wawryn 
Jestem z Gdańska, więc nie mogę żyć bez wiatru we włosach. Studiuję w SGH, a w dziale HR Koła dbam o energetyczne imprezy i zaangażowanie członków w nasze różnorodne projekty. W wolnym czasie oglądam filmy, biegam, pływam, żegluję, surfuję, chodzę po górach, jeżdżę na nartach, piję piwo, lub kąpię się w przeręblu. 

Przewodnicząca ds. Promocji: Zuzanna Oczkowska 
Studiuję na SGH, a w Kole jestem od początku studiów i zupełnie tego nie żałuję. Zajmuję się tutaj naszymi socialkami i wszystkim co z tym związane. Moim drugim domem są Koleje Mazowieckie, które jednocześnie kocham i nienawidzę. Do końca życia mogłabym jeść pierogi, makaron, czekoladę i rozmawiać z przyjaciółmi przy kawie. Bardzo lubię tańczyć, jeździć na rowerze, oglądać Friendsów i internetowe dramy. 
Copyright (c)2020, All Rights Reserved.