Future Energy SummitFuture Energy Summit

Future Energy Summit jest flagowym projektem Studenckiego Koła Naukowego Energetyki SGH, który co roku staje się obowiązkową pozycją w kalendarzu dla każdego zainteresowanego branżą energetyczną. FES22 odbędzie się w dniach 25 do 29 kwietnia.

Co wyróżnia nasze wydarzenie na tle innych? Przede wszystkim unikatowa tematyka, skupiająca się w pierwszej kolejności na przyszłości sektora i zastosowaniu w nim pionierskich oraz wizjonerskich rozwiązań. Każdą edycje wyróżnia kreatywne podejście do zagadnień związanych z rozwojem nowych trendów i technologii.

Tegoroczną konferencję otworzy dzień promocyjny 22 kwietnia. W kolejnych dniach odbywać będą się prelekcje i warsztaty poświęcone naszym blokom tematycznym: odnawialnym źródłom energii, magazynom energii, transportowi oraz smart grids i inteligentnym miastom. Całość zwieńczona zostanie debatą pomiędzy studenckimi kołami naukowymi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Future Energy Summit 2022! Jesteśmy pewni, że dzięki mnogości poruszanych tematów każdy znajdzie coś dla siebie!
Szczegóły edycji 2022 TUTAJ

Michał Romanowski
Koordynator Future Energy Summit 2022

Stand zespołu projektowego

"Dzień zero" edycja 2019

Debata

Edycja 2018

Prelekcja z zespołem Siemens

W czasie edycji 2018

Stand zespołu projektowego

Edycja 2018
Copyright (c)2020, All Rights Reserved.