Kadencja 2020/2021

Kadencja Zarządu Organizacji 2020/2021

Przewodniczący: Mateusz Czerko

Z zamiłowania fan ,,Miodowych Lat'' i odnawialnych źródeł energii. Studiuję na SGH, ale to raczej mało istotne. Organizując pracę naszego Koła poznałem wielu fantastycznych ludzi i dzięki nim cały czas staram się uczynić SKNE przyjaznym miejscem do rozwoju swoich pasji i zainteresowań, nie tylko tych energetycznych. Do moich dodatkowych zainteresowań należy trening siłowy, tylko w wersji okazyjnej i szerokie pojęcie o "dietach cud".

Pzewodnicząca ds. Finansów: Melania Wiśniewska

Moja przygoda z energetyką zaczęła się jeszcze na UEPie, gdzie obroniłam pracę licencjacką o polityce energetycznej w Europie. Gdy będąc na SGH trafiłam na informację o naborze do SKNE stwierdziłam, że to będzie miejsce idealne dla mnie. Teraz poza uczestnictwem w różnorodnych projektach i integrowaniem się ze studentami z różnych kierunków i roczników, wspieram koło jako wiceprzewodnicząca ds. finansów.

Przewodnicząca ds. Badań i Analiz: Maria Kowal

Jestem studentką III roku Energetyki na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa, Politechniki Warszawskiej. Interesuję się energetyką jądrową, a także zagadnieniami związanymi z szeroko pojętą transformacją energetyczną i odnawialnymi źródłami energii. Wolne chwile uwielbiam spędzać na górskich wędrówkach, w szczególności w moich ukochanych Tatrach.

Przewodniczący ds. Fundraisingu: Paweł Pikoń

Jestem studentem II roku szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość. W SKNie Energetyki działam od początku studiów. W projekty angażowałem się od młodego wieku, już w szkole podstawowej aktywnie działałem w wolontariacie. Prywatnie pasjonuję się motocyklami i uwielbiam górskie wycieczki.

Przewodniczący ds. Administracji: Maciej Świeca

Jestem studentem drugiego roku w Szkole Głównej Handlowej, wybrałem kierunek Finanse i Rachunkowość. Poznając uczelnię oraz Warszawę poczułem, że chcę zostać częścią zgranego zespołu i wspólnymi siłami dbać o jego rozwój. Sektor energetyczny i wszelkie wydarzenia z nim związane towarzyszą mi na co dzień. Nie musiałem więcej szukać, wiedziałem, że tutaj się odnajdę.

Przewodniczący ds. Promocji Jeremi Arsłanowow

Jestem studentem II roku szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość. Do SKNE dołączyłem od razu po rozpoczęciu studiów z nadzieją, że nauczę się czegoś o odnawialnych źródłach energii. Razem z moim działem staramy się użyć memów i mediów społecznościowych, by zainteresować innych energetyką. Interesuję się historią, sztuką współczesną i mediami.
Copyright (c)2020, All Rights Reserved.