Kadencja 2020/2021

Kadencja Zarządu Organizacji 2020/2021

Przewodniczący: Mateusz Czerko

Z zamiłowania fan ,,Miodowych Lat'' i odnawialnych źródeł energii. Studiuję na SGH, ale to raczej mało istotne. Organizując pracę naszego Koła poznałem wielu fantastycznych ludzi i dzięki nim cały czas staram się uczynić SKNE przyjaznym miejscem do rozwoju swoich pasji i zainteresowań, nie tylko tych energetycznych. Do moich dodatkowych zainteresowań należy trening siłowy, tylko w wersji okazyjnej i szerokie pojęcie o "dietach cud".

V-ce przewodniczący ds. Finansów: Melania Wiśniewska

Moja przygoda z energetyką zaczęła się jeszcze na UEPie, gdzie obroniłam pracę licencjacką o polityce energetycznej w Europie. Gdy będąc na SGH trafiłam na informację o naborze do SKNE stwierdziłam, że to będzie miejsce idealne dla mnie. Teraz poza uczestnictwem w różnorodnych projektach i integrowaniem się ze studentami z różnych kierunków i roczników, wspieram koło jako wiceprzewodnicząca ds. finansów.

V-ce przewodniczący ds. Badań i Analiz: Maria Kowal

Jestem studentką III roku Energetyki na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa, Politechniki Warszawskiej. Interesuję się energetyką jądrową, a także zagadnieniami związanymi z szeroko pojętą transformacją energetyczną i odnawialnymi źródłami energii. Wolne chwile uwielbiam spędzać na górskich wędrówkach, w szczególności w moich ukochanych Tatrach.

V-ce przewodniczący ds. Fundraisingu: Paweł Pikoń

Jestem studentem II roku szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość. W SKNie Energetyki działam od początku studiów. W projekty angażowałem się od młodego wieku, już w szkole podstawowej aktywnie działałem w wolontariacie. Prywatnie pasjonuję się motocyklami i uwielbiam górskie wycieczki.

V-ce przewodniczący ds. Administracji: Maciej Świeca

Jestem studentem drugiego roku w Szkole Głównej Handlowej, wybrałem kierunek Finanse i Rachunkowość. Poznając uczelnię oraz Warszawę poczułem, że chcę zostać częścią zgranego zespołu i wspólnymi siłami dbać o jego rozwój. Sektor energetyczny i wszelkie wydarzenia z nim związane towarzyszą mi na co dzień. Nie musiałem więcej szukać, wiedziałem, że tutaj się odnajdę.

V-ce przewodniczący ds. Promocji Jeremi Arsłanowow

Jestem studentem II roku szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość. Do SKNE dołączyłem od razu po rozpoczęciu studiów z nadzieją, że nauczę się czegoś o odnawialnych źródłach energii. Razem z moim działem staramy się użyć memów i mediów społecznościowych, by zainteresować innych energetyką. Interesuję się historią, sztuką współczesną i mediami.
Copyright (c)2020, All Rights Reserved.